Anasayfa Tanıtım Yönetim Üyeler Üyelik Haberler İletişim


Özgür ÖZMEN
1976 Trabzon Akçaabat doğumlu. İlk orta ve lise öğrenimini Trabzon'da tamamladıktan sonra,  Osman Zeki DEMİRKALE resim atölyesinde resim ve sanat çalışmalarına başladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Resim Bölümüne 1993 yılında II. Öğretimi kazanarak sanat hayatını fakülte standardına aktardı. 1996 yılında Trabzon da Kendi pedaliza (kelebek) sanat Atölyesini kurup Bir çok Üniversitenin Güzel sanatlar resim bölümüne Öğrenci yetiştirdi.1997-1999 yıllarında ticari anlamda vitray çalışmalarını Trabzon ve çevre illerde uygulamalarını gerçekleştirdi.1998 yılında  mezun oldu. 1999 Yılında Ordu İlinin Kumru İlçesine atandı.

2005 yılından itibaren Ordu merkez Hamdullah Suphi Tanrı Över İlköğretim Okulunda  öğretmenlik görevini sürdürmekte.

            2006-2007 yılında Milli eğitim bakanlığının yürürlüğe koyduğu Teknoloji Ve tasarım dersi Ordu İl    formatörlüğünü sürdürmekte.

            Halen kendi sanat atölyesinde Resim çalışmaları yanı sıra sanatsal vitray, rölyef , heykel  grafik tasarım çalışmalarını sürdürmekte.

     Çalışmaları yerel ve ulusal birçok dergi, gazete ve kitapta yayımlandı. İkisi  kişisel olmak üzere bir çok karma sergi ve organizasyonlara katıldı.

 

 

 
 
   
 
 
 
   
Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği l Web Suvizyon® 2008-2015