Anasayfa Tanıtım Yönetim Üyeler Üyelik Haberler İletişim


Mehmet HACIFETTAHOĞLU Resim Sergisi

Mehmet HACIFETTAHOĞLU ” ARAŞTIRMALAR” Sergisi Arnavutköy Galeri Kambur’da

“ARAŞTIRMALAR”
Sanatçı Mehmet Hacıfettahoğlu’nun İstanbul’daki ilk kişisel sergisi için hazırladığı 18 adet yağlı boya eserden oluşan “Araştırmalar” sergisi Arnavutköy Galeri Kambur’da Mart ayı sonuna kadar ziyaret edilebilecek.
Ressam Mehmet Hacıfettahoğlu’nun 1 Şubat- 31 Mart tarihleri arasında Arnavutköy Galeri Kambur’da sergilenecek olan İstavritler, Kıyamet, Yaşam, Natürmort, Mücadele, Tipi, Güneş Tutulması gibi tabloları, mutlaka görülmesi gereken resimler arasında…
Etkilendiği akımları Realizm, Sürrealizm ve Hiperrealizm olarak belirten Mehmet Hacıfettaoğlu kendi özgün tarzını da bu akımların bir karması olduğunu belirtiyor.
1978 yılında Trabzon’da doğan ressam Mehmet Hacıfettahoğlu, KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Resim İş Eğitimi Bölümü Grafik Anasanat Dalını dereceyle bitirmiştir. Yüksek lisansını ise Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Resim Bölümünde tamamlamıştır. Ressam ulusal ve uluslararası olmak üzere 40′ı aşkın sergide yer almıştır. Yayımlanmış bazı çalışmaları ile özel ve resmi kuruluşlar için yaptığı Grafik Tasarım çalışmaları vardır. Bazı resmi kuruluşların açmış olduğu amblem yarışmalarında iki birincilik ve bir ikincilik ödülü almıştır. Mehmet Hacıfettahoğlu, Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği ve Birleşmiş Ressamlar ve Heykeltraşlar Derneği üyesidir. Ressam halen çalışmalarını Trabzon’daki atölyesinde sürdürmektedir.
Ressamın İstanbul’daki ilk kişisel sergisinde kendisine başarılar diliyoruz.

 

 
 
   
 
 
 
   
Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği l Web Suvizyon® 2008-2015